laatste nieuws
65-plus nieuws
het weer in
recepten
spanjespecials
spanjeverhalen
canarias
balearen
valencia regio
andalusië
catalonië
murcia
costa del sol
costa blanca
costa brava
costa dorada
costa tropical
costa de la luz
barcelona
madrid
valencia
alicante
malaga
rest spanje
laatste nieuws
65-plus nieuws
het weer in
spanjeverhalen
spanjerecepten
spanjespecials
canarische eilanden
balearen
andalusië
valencia regio
catalonië
murcia
costa del sol
costa blanca
costa brava
costa dorada
costa tropical
costa de la luz
barcelona
madrid
valencia
alicante
malaga
rest spanje
het weer in spanje
aanmelden nieuwsbrief
kopje koffie schenken
contact
over ons
sitemap

Man loopt met Nederlands miniatuurpaard op straat in Valladolid

dinsdag 3 september 2024

@nouser912813 / instagram
@nouser912813 / instagram
Let op: Dit bericht is meer dan zes maanden oud. Informatie hierin kan verouderd zijn.

Een recent verschijnsel heeft de interesse gewekt van duizenden sociale media-gebruikers. Een man die samen met zijn speciale vriend, een Nederlands miniatuurpaard, door de stad Valladolid loopt, heeft niet alleen de voorbijgangers verbaasd doen staan, maar ook een golf van reacties en opmerkingen online opgewekt.

Het Nederlandse miniatuurpaard is een veelzijdig ras met geweldige kenmerken. Dit paard, dat niet hoger dan 106 cm mag zijn, komt oorspronkelijk uit Nederland en is vooral gefokt voor wedstrijden en vrijetijdsplezier.

De populariteit van dit ras komt niet alleen door zijn fysieke schoonheid, maar ook door zijn doorgaans vriendelijke en stabiele karakter, waardoor het een ideale metgezel is voor mensen van alle leeftijden. Nederlandse miniatuurpaarden (Spaans: caballo holandés enano) staan bekend om hun intelligentie, wat het trainen vergemakkelijkt, en hun vermogen om in verschillende paardensportdisciplines te presteren.

Dit recente virale evenement met de man en zijn Nederlandse miniatuurpaard vond plaats in de Spaanse stad Valladolid. Het is bovendien niet de eerste keer dat ze samen op straat worden gezien. In 2021 werden ze gefilmd toen de eigenaar loterijtickets ging kopen, en in 2022 zat het paard gezellig bij hem op een terras. Dit keer kochten ze bij een kiosk een krant.

Hoewel het voor veel Spanjaarden gebruikelijk is om paarden op het platteland of in stallen te zien, is het heel ongebruikelijk om een paard door de stad te zien lopen, laat staan een miniatuurversie van een “caballo”.