laatste nieuws
65-plus nieuws
het weer in
recepten
spanjespecials
spanjeverhalen
canarias
balearen
valencia regio
andalusië
catalonië
murcia
costa del sol
costa blanca
costa brava
costa dorada
costa tropical
costa de la luz
barcelona
madrid
valencia
alicante
malaga
rest spanje
laatste nieuws
65-plus nieuws
het weer in
spanjeverhalen
spanjerecepten
spanjespecials
canarische eilanden
balearen
andalusië
valencia regio
catalonië
murcia
costa del sol
costa blanca
costa brava
costa dorada
costa tropical
costa de la luz
barcelona
madrid
valencia
alicante
malaga
rest spanje
het weer in spanje
aanmelden nieuwsbrief
kopje koffie schenken
contact
over ons
sitemap

Nog 10 dagen te gaan voor het Eurovisie Songfestival voor Spaanse Miki

zondag 5 mei 2019

Let op: Dit bericht is meer dan zes maanden oud. Informatie hierin kan verouderd zijn.

MADRIDSpanje stuurt de zanger Miki met het vrolijke lied ‘La Venda’ naar het Eurovisie Songfestival maar 10 dagen voordat dit van start gaat op 14 mei met de finale op zaterdagavond 18 mei blijkt dat bij de bookmakers van de wedkantoren Nederland al weken als favoriet bovenaan de lijst staat.

De Nederlandse Duncan Laurence staat met het lied ‘Arcade’ al weken op de eerste plaats bij de wedkantoren. Dat wil natuurlijk bij lange na niet zeggen dat Nederland het Eurovisie Songfestival zal gaan winnen maar het is wel een graadmeter. Spanje staat bij diezelfde wedkantoren op de 15e plaats terwijl België voorlopig nog op plaats 21 staat.

Maar wie gaat er volgens jou winnen of welke van de onderstaande drie landen maakt volgens jou de meeste kans. Wordt het de Nederlandse Duncan Laurence met ‘Arcade’, wordt het de Spaanse Miki met ‘La Venda’ of wordt het de Belgische Eliot Vassamillet met het lied ‘Get to know’.