laatste nieuws
65-plus nieuws
het weer in
recepten
spanjespecials
spanjeverhalen
canarias
balearen
valencia regio
andalusië
catalonië
murcia
costa del sol
costa blanca
costa brava
costa dorada
costa tropical
costa de la luz
barcelona
madrid
valencia
alicante
malaga
rest spanje
laatste nieuws
65-plus nieuws
het weer in
spanjeverhalen
spanjerecepten
spanjespecials
canarische eilanden
balearen
andalusië
valencia regio
catalonië
murcia
costa del sol
costa blanca
costa brava
costa dorada
costa tropical
costa de la luz
barcelona
madrid
valencia
alicante
malaga
rest spanje
het weer in spanje
aanmelden nieuwsbrief
kopje koffie schenken
contact
over ons
sitemap

Eerste parachutesprong simulator van Andalusië is te vinden in Málaga

woensdag 8 mei 2019

Let op: Dit bericht is meer dan zes maanden oud. Informatie hierin kan verouderd zijn.

MÁLAGA – Het bedrijf Fly4Real heeft de eerste en voorlopig enige buitensparachutesimulator geïnstalleerd in het Kartcentrum van Campillos in de provincie Málaga. In deze simulator is het mogelijk om een vrije val met parachute uit een vliegtuig te simuleren.

Volgens de krant gaat het om dezelfde skydiving-simulator die Tom Cruise gebruikt heeft om zijn skydive acrobatiek voor te bereiden voor de film Mission Impossible: Fallout.

Nu kan iedereen hetzelfde meemaken als Tom Cruise door deel te nemen aan een parachutesprong ervaring door in een luchtkolom te vliegen maar dan zonder parachute en zonder dat men uit een vliegtuig hoeft te stappen. De machine simuleert het vallende deel van het parachutespringen.

Volgens Fly4Real kan iedereen tussen 5 en 95 jaar oud meedoen met de ervaring van het parachutespringen. Meer informatie is te vinden op de website van het bedrijf.