Donker

Skiër om het leven gekomen bij skistation Candanchu in Huesca

TERUG

HUESCA – Bij het skistation Candanchu in de Spaanse Pyreneeën in de provincie Huesca (Aragon) is een 51-jarige skiër om het leven gekomen nadat hij 200 meter naar beneden is gevallen. De skiër in kwestie was off piste aan het skiën toen hij in een ravijn stortte bij de Loma Verde. Twee andere skiërs konden gered worden door de Guardia Civil.

Het ongeval gebeurde zaterdagmiddag rond 15.30 uur toen een skiër samen met twee andere skiërs bij het gebied dat bekend staat als Loma Verde off piste (dus buiten de skipistes) aan het skiën was. 

Een van de skiërs kwam in een ravijn terecht en viel 200 meter. Het lichaam van deze skiër werd door de Sección de Rescate e Intervención en Montaña (SEREIM) van de Guardia Civil uit het ravijn gehaald en overgebracht naar het ziekenhuis van Jaca. De overige twee skiërs raakten niet gewond.

Let op: Dit bericht is ouder dan 6 maanden.
Over Remco Stoffer
In 2008 heb ik SpanjeVandaag opgericht voor Nederlandstaligen die in Spanje wonen, willen emigreren of er regelmatig op vakantie gaan, met als doel hen op een toegankelijke manier op de hoogte te houden van het actuele nieuws uit Spanje. Omdat niet iedereen Spaanse media kan lezen, selecteert de redactie dagelijks het belangrijkste nieuws, dat daarna door mij en het team wordt herschreven tot begrijpelijke Nederlandse artikelen. Nederlandstalige Spanje-liefhebbers kunnen ons volgen via onze website, dagelijkse nieuwsbrief, sociale media, podcasts en video’s.
Bekijk mijn bijdrages
0%

Toegankelijkheid