laatste nieuws
65-plus nieuws
het weer in
recepten
spanjespecials
spanjeverhalen
canarias
balearen
valencia regio
andalusië
catalonië
murcia
costa del sol
costa blanca
costa brava
costa dorada
costa tropical
costa de la luz
barcelona
madrid
valencia
alicante
malaga
rest spanje
laatste nieuws
65-plus nieuws
het weer in
spanjeverhalen
spanjerecepten
spanjespecials
canarische eilanden
balearen
andalusië
valencia regio
catalonië
murcia
costa del sol
costa blanca
costa brava
costa dorada
costa tropical
costa de la luz
barcelona
madrid
valencia
alicante
malaga
rest spanje
het weer in spanje
aanmelden nieuwsbrief
kopje koffie schenken
contact
over ons
sitemap

Pretpark Port Aventura aan de Costa Dorada gaat dit jaar niet meer open

woensdag 9 december 2020

PortAventura / Twitter
PortAventura / Twitter
Let op: Dit bericht is meer dan zes maanden oud. Informatie hierin kan verouderd zijn.

TARRAGONA – Het grootste en bekendste pretpark van Spanje is PortAventura dat samen met Ferrari Land en het waterpark Caribe Aquatic Park de referentie is voor plezier aan de Costa Dorada. De bedrijfsleiding heeft aangegeven dat ze dit jaar niet meer open gaan. 

In principe wilde het pretpark op 5 december weer de deuren openen om tijdens het kerstseizoen de bezoekers nog de gelegenheid te geven voor een leuk dagje uit maar de aangescherpte corona-maatregelen in Catalonië voorkomen een nieuwe opening.

PortAventura heeft met deze nieuwe sluiting het slechtste en kortste seizoen van haar bestaan afgesloten. Het pretpark aan de Costa Dorada was open van 8 juli tot 16 oktober maar moeste de maanden daarvoor en daarna noodgedwongen sluiten vanwege de regionale en landelijke corona-maatregelen waaronder de noodtoetsand en regionale lockdowns. 

Maar PortAventura had nog hoop dat ze op 5 december weer open konden gaan om in ieder geval het winterseizoen nog te kunnen openen maar nadat de regionale overheid van Catalonië de corona-maatregelen verlengd heeft, werd besloten het pretpark voor de rest van het jaar gesloten te houden. De nieuwe openingsdatum staat gepland voor 27 maart 2021.