laatste nieuws
65-plus nieuws
het weer in
recepten
spanjespecials
spanjeverhalen
canarias
balearen
valencia regio
andalusië
catalonië
murcia
costa del sol
costa blanca
costa brava
costa dorada
costa tropical
costa de la luz
barcelona
madrid
valencia
alicante
malaga
rest spanje
laatste nieuws
65-plus nieuws
het weer in
spanjeverhalen
spanjerecepten
spanjespecials
canarische eilanden
balearen
andalusië
valencia regio
catalonië
murcia
costa del sol
costa blanca
costa brava
costa dorada
costa tropical
costa de la luz
barcelona
madrid
valencia
alicante
malaga
rest spanje
het weer in spanje
aanmelden nieuwsbrief
kopje koffie schenken
contact
over ons
sitemap

Verjaardag vieren in stadspark mag niet meer in Alhaurín de la Torre

dinsdag 11 oktober 2022

Canva
Canva
Let op: Dit bericht is meer dan zes maanden oud. Informatie hierin kan verouderd zijn.

MÁLAGA – De gemeente van Alhaurín de la Torre heeft een nieuw verjaardagsfeestje verbod uitgevaardigd. Het gaat daarbij natuurlijk niet om alle ‘fiestas de cumpleaños’ maar wel om die gevoerd worden in de stadsparken. Deze veroorzaken namelijk zoveel overlast, zowel geluid als afval, dat de omwonenden steen en been klagen.

Volgens de gemeente gaat het niet om een incidenteel feestje dat gevoerd wordt in het openbare stadspark maar om feestjes die bijna dagelijks plaatsvinden. Het gaat daarbij om de stadsparken Parque de la Zambrana van 9.000 m2 en Parque Pinares de Taralpe van 12.000 m2 waar veel te veel verjaardagsfeestjes en andere festiviteiten met veel personen gevierd worden.

Het probleem van dit soort bijeenkomsten is dat er veel mensen aanwezig zijn waardoor er veel geluidsoverlast is maar dat er ook veel vuil achterblijft bij de picknickplaatsen bestaande uit banken en tafels. Om verdere problemen te voorkomen met onder andere de omwonenden geldt nu een uitdrukkelijk verbod op het vieren van verjaardagen en andere feestelijke activiteiten. De vraag is natuurlijk of gehoor wordt gegeven aan het verbod.