laatste nieuws
65-plus nieuws
het weer in
recepten
spanjespecials
spanjeverhalen
canarias
balearen
valencia regio
andalusië
catalonië
murcia
costa del sol
costa blanca
costa brava
costa dorada
costa tropical
costa de la luz
barcelona
madrid
valencia
alicante
malaga
rest spanje
laatste nieuws
65-plus nieuws
het weer in
spanjeverhalen
spanjerecepten
spanjespecials
canarische eilanden
balearen
andalusië
valencia regio
catalonië
murcia
costa del sol
costa blanca
costa brava
costa dorada
costa tropical
costa de la luz
barcelona
madrid
valencia
alicante
malaga
rest spanje
het weer in spanje
aanmelden nieuwsbrief
kopje koffie schenken
contact
over ons
sitemap

Geannuleerde Ryanair vluchten vanwege staking Belgische piloten

donderdag 14 september 2023

via canva.com
via canva.com
Let op: Dit bericht is meer dan zes maanden oud. Informatie hierin kan verouderd zijn.

Zoals eerder gemeld staken de piloten van Ryanair in België voor de vierde keer dit jaar op 14 en 15 september. De gevolgen van deze staking bij het vliegveld van Charleroi zijn dat er diverse vluchten naar en vanuit Spanje geannuleerd zijn, zoals vermeld op de website van Charleroi Airport.

De Ryanair-piloten die in Charleroi zijn gestationeerd, hebben sinds de start van het zomerseizoen al drie keer ¡ gestaakt. Deze stakingen vonden plaats in de weekenden van 15-16 juli, 29-30 juli, en 14-15 augustus. Daar komen nu de vierde staking op donderdag 14 en vrijdag 15 september bij.

Op donderdag 14 september zijn 14 vluchten vanaf Charleroi naar Europese bestemmingen geannuleerd. Daaronder ook twee vluchten naar Spanje: Naar Madrid en Alicante. Er zijn ook 14 vluchten geannuleerd naar Charleroi, waaronder de vluchten vanuit Madrid en Alicante.

Op vrijdag 15 september zijn 15 vluchten vanaf Charleroi naar diverse Europese luchthavens geannuleerd. Daaronder ook drie vluchten naar Spaanse bestemmingen: Ibiza, ReusCosta Dorada en Castellón-Costa Azahar. Er zijn ook 15 vluchten geannuleerd naar Charleroi, waaronder de vluchten vanuit Ibiza, Reus-Costa Dorada en Castellón-Costa Azahar.

De Belgische piloten staken omdat ze een loonsverhoging van 20% willen en een betere regeling rond rusttijden. Zoals bij eerdere stakingsacties is alleen de luchthaven van Charleroi getroffen. Ryanair vliegt ook op en vanaf Brussels Airport, maar die vluchten worden uitsluitend verzorgd door piloten die vanuit internationale luchthavens opereren.