Donker

Lichaam van 15-jarig buitenlands meisje gevonden in haven van Mogán op Gran Canaria

© canva / stock
TERUG

Een aangrijpende vondst heeft het zuiden van Gran Canaria in beroering gebracht. In de haven van Mogán werd het levenloze lichaam ontdekt van een 15-jarig meisje van buitenlandse afkomst. Het nieuws kwam als een schok, zowel voor toeristen als voor de lokale bevolking, die deze plek voornamelijk zien als een serene en zonnige bestemming.

Het meisje uit Noorwegen was samen met haar familie op vakantie op het eiland. Wat een onbezorgde reis had moeten zijn, eindigde in een tragedie. Volgens de eerste meldingen werd haar lichaam aangetroffen in het water nabij een van de steigers in de haven, een plek waar doorgaans boten liggen en mensen rustig wandelen.

Hulpdiensten arriveerden snel op de locatie nadat de ontdekking was gemeld. Ondanks hun snelle optreden kon er niets meer voor haar gedaan worden. De autoriteiten hebben onmiddellijk een onderzoek ingesteld om te achterhalen wat er precies is gebeurd, waarbij elk mogelijk scenario wordt meegenomen in hun onderzoek.

Vooralsnog is het onduidelijk hoe het meisje in het water belandde. Men onderzoekt mogelijke camerabeelden uit de omgeving en hoort getuigen. De politie probeert stap voor stap een beter inzicht te krijgen in de laatste uren van het slachtoffer.

De familie wordt bijgestaan door lokale en internationale instanties. Ondertussen blijft het onderzoek in volle gang, in de hoop snel duidelijkheid te krijgen over wat er precies is gebeurd.

Ik heb de digitale krant SpanjeVandaag in 2008 opgericht. Ik ben senior digitaal redacteur van SpanjeVandaag en heb een lange staat van dienst en ruime ervaring in het verslaan van de Spaanse actualiteit. Als actualiteitsanalist en expert in de sociale en politieke context van Spanje geef ik leiding aan de dagelijkse nieuwsredactie in het Nederlands van de digitale krant SpanjeVandaag, met een focus op betrouwbare en gecontroleerde berichtgeving.
Bekijk mijn bijdrages
0%

Toegankelijkheid