Juan uit Valencia is 100 jaar en heeft eindelijk zijn grote droom waargemaakt: een reis naar de Canarische Eilanden. Dankzij hulp van voetbalclub UD Las Palmas en de stichting Adopta un Abuelo kon hij Gran Canaria bezoeken. Hij vond het een geweldige ervaring.
Tijdens zijn reis genoot Juan van het mooie weer, het lekkere eten en de typische sporten van het eiland, zoals lucha canaria. Hij zei blij: “Alles op de Canarische Eilanden vind ik fantastisch.” Hij was zo enthousiast dat hij bijna een ambassadeur van het eiland werd.
Een hoogtepunt voor Juan, die dol is op voetbal, was de wedstrijd tussen UD Las Palmas en Rayo Vallecano in het stadion van Gran Canaria. Hij werd vriendelijk ontvangen door de fans en ontmoette bekende oud-spelers. Hij kreeg zelfs een shirt met zijn naam erop van de voorzitter van de club.
De stichting Adopta un Abuelo, die ouderen helpt om zich minder eenzaam te voelen, maakte de reis van Juan mogelijk. Ze hielpen eerder ook twee zussen van 98 en 96 jaar om samen naar de Canarische Eilanden te gaan. Ook zij vonden het fantastisch.
Het verhaal van Juan laat zien dat je nooit te oud bent om je dromen waar te maken. Zijn bezoek aan de Canarische Eilanden is een mooi voorbeeld van wat je kunt bereiken met hulp en vriendelijkheid.