Donker

Carrefour Spanje maakt winkelen op rolschaatsen deze zomer mogelijk

© Carrefour / web
TERUG

Carrefour verrast deze zomer met een opvallende actie: klanten mogen in meerdere Spaanse hypermarkten op rolschaatsen boodschappen doen. Deze unieke beleving, onder de naam “Roller-Hour”, loopt van 24 juli tot en met 31 augustus, elke dag tussen 16:00 en 17:00 uur. In sommige winkels kan dit tijdslot iets variëren.

De campagne brengt een vleugje nostalgie terug naar de winkelvloer. In de jaren 70 tot 90 was het normaal dat medewerkers op rolschaatsen door de winkel reden. Nu mogen klanten zelf die ervaring herbeleven. Het doel is om winkelen leuker en dynamischer te maken, zeker tijdens de zomerperiode.

Volgens de directeur van Carrefour Spanje, is deze actie niet alleen een knipoog naar het verleden, maar ook een manier om het hypermarktconcept opnieuw op een verrassende manier onder de aandacht te brengen. Carrefour wil laten zien dat winkelen ook een belevenis kan zijn. De supermarktketen benadrukt dat veiligheid voorop staat: het dragen van beschermers wordt sterk aangeraden, al is aanmelden vooraf niet nodig.

Met deze zomerse stunt wil Carrefour generaties verbinden en klanten op een originele manier verrassen. Of je nu komt voor een pak melk of gewoon voor de ervaring: bij Carrefour kan het deze zomer allemaal op wieltjes.

Let op: Dit bericht is ouder dan 6 maanden.
Over Remco Stoffer
In 2008 heb ik SpanjeVandaag opgericht voor Nederlandstaligen die in Spanje wonen, willen emigreren of er regelmatig op vakantie gaan, met als doel hen op een toegankelijke manier op de hoogte te houden van het actuele nieuws uit Spanje. Omdat niet iedereen Spaanse media kan lezen, selecteert de redactie dagelijks het belangrijkste nieuws, dat daarna door mij en het team wordt herschreven tot begrijpelijke Nederlandse artikelen. Nederlandstalige Spanje-liefhebbers kunnen ons volgen via onze website, dagelijkse nieuwsbrief, sociale media, podcasts en video’s.
Bekijk mijn bijdrages
0%

Toegankelijkheid