laatste nieuws
65-plus nieuws
het weer in
recepten
spanjespecials
spanjeverhalen
canarias
balearen
valencia regio
andalusië
catalonië
murcia
costa del sol
costa blanca
costa brava
costa dorada
costa tropical
costa de la luz
barcelona
madrid
valencia
alicante
malaga
rest spanje
laatste nieuws
65-plus nieuws
het weer in
spanjeverhalen
spanjerecepten
spanjespecials
canarische eilanden
balearen
andalusië
valencia regio
catalonië
murcia
costa del sol
costa blanca
costa brava
costa dorada
costa tropical
costa de la luz
barcelona
madrid
valencia
alicante
malaga
rest spanje
het weer in spanje
aanmelden nieuwsbrief
kopje koffie schenken
contact
over ons
sitemap

Action zoekt personeel voor eerste winkel in Málaga

vrijdag 13 juni 2025

Action / ingezonden
Action / ingezonden

De Nederlandse winkelketen Action gaat binnenkort haar allereerste winkel openen in Málaga, zo meldt Diario Sur. Het gaat om een vestiging in de wijk Churriana, waar het bedrijf nu al op zoek is naar personeel om de opening mogelijk te maken.

Er wordt gezocht naar diverse medewerkers voor functies in de winkel, zoals vakkenvullers, winkelmedewerkers en mogelijk assistent-winkelmanager. De vacatures lijken te passen binnen het flexibele werkschema waar Action om bekendstaat, met mogelijkheden voor deeltijdwerk, avond- en weekenddiensten. Op Infojobs is te zien wat de eisen zijn.

Action heeft in Spanje inmiddels al zo’n 70 filialen, waarvan het meest recente op 15 mei werd geopend in Zaragoza. Dat laat zien hoe snel de keten zich uitbreidt in het land, mede dankzij logistieke centra zoals dat in Illescas (Toledo), dat onlangs in gebruik werd genomen.

Met de winkelopening in Málaga komt Action weer een stap dichter bij haar doel om in 2025 elke week een nieuwe winkel in Europa te openen. De nieuwe vestiging zorgt niet alleen voor extra banen, maar biedt ook een voordelig winkelalternatief voor de inwoners van Málaga. Vooral Nederlanders en Belgen die in de regio wonen, zullen blij zijn met een Action dicht bij huis.

Op Infojobs staan ook vacatures open voor personeel bij andere Action-winkels in Spanje, zowel voor bestaande als binnenkort te openen vestigingen. Nieuwe winkels worden onder andere gepland in Vallecas, Getafe en Moratalaz (Madrid), Águilas en Cieza (Murcia), Betanzos en Ourense (Galicië), Morón de la Frontera, Alcalá de Guadaíra en Dos Hermanas Entrenúcleos (Sevilla), Miranda del Ebro (Burgos), Medina del Campo (Valladolid) en Calatayud (Aragón).