laatste nieuws
65-plus nieuws
het weer in
recepten
spanjespecials
spanjeverhalen
canarias
balearen
valencia regio
andalusië
catalonië
murcia
costa del sol
costa blanca
costa brava
costa dorada
costa tropical
costa de la luz
barcelona
madrid
valencia
alicante
malaga
rest spanje
laatste nieuws
65-plus nieuws
het weer in
spanjeverhalen
spanjerecepten
spanjespecials
canarische eilanden
balearen
andalusië
valencia regio
catalonië
murcia
costa del sol
costa blanca
costa brava
costa dorada
costa tropical
costa de la luz
barcelona
madrid
valencia
alicante
malaga
rest spanje
het weer in spanje
aanmelden nieuwsbrief
kopje koffie schenken
contact
over ons
sitemap

Interactieve tentoonstelling ‘The Friends Experience’ komt naar Madrid

beeld: The Friends Experience / web

Interactieve tentoonstelling ‘The Friends Experience’ komt naar Madrid

rubrieken:

Voor het eerst komt ‘The Friends Experience: The One in Madrid’ naar Spanje. Deze interactieve tentoonstelling, geïnspireerd op de iconische Amerikaanse serie ‘Friends’, opent haar deuren van 17 maart tot en met 29 juni 2025 in het Paviljoen 14.1 van Ifema Madrid. Fans krijgen de unieke kans om zich onder te dompelen in de wereld van hun favoriete personages en sets.

Bezoekers worden meegenomen naar het New York van de jaren 90, waar ze iconische momenten uit de serie kunnen herbeleven. Denk aan het ontspannen in de loungestoelen van Joey en Chandler, of het proberen de beroemde ‘PIVOT!’ scène van Ross na te spelen, terwijl je een bank de trap op draagt. De tentoonstelling biedt nauwkeurige reconstructies van de originele sets, waardoor fans zich echt onderdeel van de show kunnen voelen.

Een van de meest verwachte onderdelen is het beroemde Central Perk café, de plek waar Monica, Rachel, Phoebe, Ross, Joey en Chandler regelmatig samenkwamen. Bezoekers kunnen plaatsnemen op de legendarische oranje bank en zich voorstellen hoe het was om deel uit te maken van de vriendengroep. Daarnaast zijn er andere herkenbare locaties te verkennen, zoals de paarse deur van het appartement van Rachel en Monica, en de keuken met de tafelvoetbaltafel uit het appartement van Joey en Chandler.

Naast de interactieve sets biedt de tentoonstelling een speciale merchandise-stand. Hier kunnen fans exclusieve ‘Friends’-artikelen aanschaffen, variërend van Central Perk mokken tot replica’s van het ‘Crap Bag’ naambordje, en fotolijsten die lijken op die van de deur van Monica en Rachel. Het is de perfecte gelegenheid om een aandenken mee naar huis te nemen en de ervaring te verlengen.

The Friends Experience: The One in Madrid‘ is van 17 maart tot en met 29 juni 2025 geopend van maandag tot en met donderdag van 16:00 tot 20:30 uur, en in het weekend (vrijdag tot en met zondag) van 10:00 tot 20:30 uur. Tickets zijn sinds 11 februari beschikbaar en kunnen worden gekocht via de officiële website. De prijzen beginnen vanaf 10 euro, waardoor het een toegankelijke ervaring is voor een breed publiek.

Deze tentoonstelling belooft een onvergetelijke ervaring te worden voor zowel diehard fans als nieuwkomers. Het biedt een unieke kans om de magie van ‘Friends’ opnieuw te beleven en dichter bij de geliefde personages en settings te komen. Mis deze kans niet om deel uit te maken van ‘The Friends Experience’ in Madrid en creëer herinneringen die een leven lang meegaan.