Vernieuw uw paspoort in Madrid: 3-daagse busreis vanaf de Costa Blanca
Woont u aan de Costa Blanca en loopt uw Nederlandse paspoort of ID-kaart binnenkort af? Dan is er goed nieuws: FD Travel organiseert opnieuw een 3-daagse paspoortreis naar de Nederlandse Ambassade in Madrid, in samenwerking met CLH – Club Los Holandeses Benidorm/Albir.
De groepsreis vertrekt op donderdag 5 november 2026 om 09.00 uur vanuit de Club Los Holandeses in de Barranco Hondo in Alfaz del Pi (Alicante). Parkeren bij het vertrekpunt is gratis, maar altijd op eigen risico. Onderweg naar Madrid worden er korte stops gemaakt, en rond het middaguur is er een langere lunchstop (eigen kosten).
Het verblijf is in het 4-sterren EXE Plaza Hotel aan de Plaza de Castilla in Madrid – op slechts 3 kilometer van de Nederlandse ambassade. Alle ambassadeafspraken worden vooraf door FD Travel voor u geregeld.
Op vrijdag 6 november gaat de groep na het ontbijt richting de ambassade. Na het regelen van het papierwerk voor uw nieuwe paspoort of ID-kaart heeft u vrije tijd om Madrid te verkennen. De metro stopt op 50 meter van de ambassade en brengt u rechtstreeks naar het stadscentrum. De bus brengt u daarna terug naar het hotel zodra de laatste persoon van de groep klaar is.
Op zaterdag 7 november vertrekt de groep na het ontbijt weer terug naar de Costa Blanca, met onderweg opnieuw korte stops en een lunchpauze (eigen kosten).
Kosten en praktische informatie
De prijs voor de reis bedraagt € 295,00 per persoon bij een tweepersoonskamer, inclusief busreis en twee overnachtingen met ontbijtbuffet. Voor een kamer voor eigen gebruik geldt een toeslag van € 95,00.
Let op: de kosten voor het aanvragen of verlengen van uw paspoort of ID-kaart betaalt u rechtstreeks bij de ambassade, uitsluitend met een debet- of creditcard. Contant geld wordt niet geaccepteerd. Ook de verzenddienst die uw nieuwe document naar uw huisadres brengt, betaalt u ter plekke bij de ambassade.
Er is een minimum van 40 deelnemers nodig om de reis doorgang te laten vinden. Inschrijven kan tot uiterlijk 1 augustus 2026.
Aanmelden
Stuur een e-mail naar paspoortmadrid@gmail.com. U ontvangt dan een bevestiging en verdere instructies over benodigde formulieren en pasfoto’s die de ambassade vereist.
Blijf SpanjeVandaag volgen! Vond je dit een interessant artikel? Voeg ons toe als voorkeursbron op Google Nieuws, meld je aan voor de dagelijkse nieuwsbrief of volg ons op WhatsApp and Facebook. Zo mis je nooit de belangrijkste updates uit jouw favoriete regio in Spanje.