laatste nieuws
65-plus nieuws
het weer in
recepten
spanjespecials
spanjeverhalen
canarias
balearen
valencia regio
andalusië
catalonië
murcia
costa del sol
costa blanca
costa brava
costa dorada
costa tropical
costa de la luz
barcelona
madrid
valencia
alicante
malaga
rest spanje
laatste nieuws
65-plus nieuws
het weer in
spanjeverhalen
spanjerecepten
spanjespecials
canarische eilanden
balearen
andalusië
valencia regio
catalonië
murcia
costa del sol
costa blanca
costa brava
costa dorada
costa tropical
costa de la luz
barcelona
madrid
valencia
alicante
malaga
rest spanje
het weer in spanje
aanmelden nieuwsbrief
kopje koffie schenken
contact
over ons
sitemap

Twee vrouwen gearresteerd in Benidorm voor diefstallen in hotels gericht op toeristen

dinsdag 29 april 2025

@policia / X
@policia / X

De politie in Benidorm heeft twee Spaanse vrouwen van 33 en 47 jaar oud gearresteerd voor diefstal in hotels. Ze deden zich voor als toeristen en stalen onbewaakte koffers, handtassen en waardevolle spullen van buitenlandse hotelgasten.

De vrouwen sloegen toe tijdens drukke momenten zoals het in- of uitchecken en het ontbijtbuffet. Ze maakten contant geld, sieraden en telefoons buit. Dankzij meldingen van gedupeerde toeristen en bewakingsbeelden konden agenten hen opsporen en aanhouden in een hotel, vlak voordat ze opnieuw wilden toeslaan.

Bij hun arrestatie werden gestolen goederen en hulpmiddelen voor nieuwe diefstallen gevonden. De vrouwen zitten vast in afwachting van hun voorgeleiding. De politie onderzoekt of ze betrokken zijn bij andere recente diefstallen in Benidorm.

Benidorm blijft een populaire vakantiebestemming, maar dieven blijven creatief. De politie roept toeristen op om altijd alert te zijn en hun spullen goed in de gaten te houden, zelfs in hotels.