laatste nieuws
65-plus nieuws
het weer in
recepten
spanjespecials
spanjeverhalen
canarias
balearen
valencia regio
andalusië
catalonië
murcia
costa del sol
costa blanca
costa brava
costa dorada
costa tropical
costa de la luz
barcelona
madrid
valencia
alicante
malaga
rest spanje
laatste nieuws
65-plus nieuws
het weer in
spanjeverhalen
spanjerecepten
spanjespecials
canarische eilanden
balearen
andalusië
valencia regio
catalonië
murcia
costa del sol
costa blanca
costa brava
costa dorada
costa tropical
costa de la luz
barcelona
madrid
valencia
alicante
malaga
rest spanje
het weer in spanje
aanmelden nieuwsbrief
kopje koffie schenken
contact
over ons
sitemap

22-jarige Lodewijk opent ambachtelijke Goudse kaaswinkel in Málaga

dinsdag 31 januari 2023

CraxiQueso
CraxiQueso
Let op: Dit bericht is meer dan zes maanden oud. Informatie hierin kan verouderd zijn.

MÁLAGA – Woon je in Málaga of in de buurt aan de Costa del Sol of in het binnenland van de provincie en ben je een fan van de echte Nederlandse boerenkaas? Dan kun je op vrijdag 4 en zaterdag 5 februari en vanaf 1 maart elke werkdag terecht bij de eerste Hollandse kaaswinkel van Málaga, direct in het centrum. De 22-jarige Lodewijk heeft in de Mercado de la Merced CraxiQueso geopend, speciaal voor de Spaanse, Nederlandse en Belgische kaasfanaten.

Lodewijk is 22 jaar jong en woont sinds twee jaar in Málaga, de stad waar hij nooit meer weg wil gaan. Maar wat doe je als in het buitenland gaat wonen en wilt werken? In Lodewijk zijn geval opende hij een eigen winkel en dat combineerde hij met zijn lievelingsvoedsel: de ambachtelijke Hollandse boerenkaas. 

Één (Málaga) plus één (kaas) is twee en dus werd CraxiQueso in de markthal Mercado de la Merced in Málaga geopend. Officieel is hij nog niet open, maar nu al komen er klanten langs om kaas te willen kopen. Daarom opende Lodewijk ook een webshop waar je online via internet de ambachtelijke Nederlandse Goudse boerenkazen kunt kopen. Deze winkel kun je HIER vinden en heet goudacheese.es.

Op de website is te lezen dat de voorraad Craxi Gouda Baby kazen uitverkocht is want de vraag was zo groot dat Lodewijk uitverkocht raakte. Maar in week vijf dit jaar komt er een nieuwe voorraad die daarna online via internet of fysiek in de winkel te koop zal zijn. Lodewijk wordt vanaf de dagelijkse opening op 1 maart ook bijgestaan door zijn zus die helemaal uit Valencia komt om haar broer te helpen.

Ben je dus in de buurt van Málaga stad, dan kun je op vrijdag 4 en zaterdag 5 februari van 10 tot 15 uur terecht in de fysieke winkel in de Mercado de la Merced in Málaga. Je kunt natuurlijk ook altijd online kopen op de website goudacheese.es mocht je niet in de buurt van Málaga wonen.