laatste nieuws
65-plus nieuws
het weer in
recepten
spanjespecials
spanjeverhalen
canarias
balearen
valencia regio
andalusië
catalonië
murcia
costa del sol
costa blanca
costa brava
costa dorada
costa tropical
costa de la luz
barcelona
madrid
valencia
alicante
malaga
rest spanje
laatste nieuws
65-plus nieuws
het weer in
spanjeverhalen
spanjerecepten
spanjespecials
canarische eilanden
balearen
andalusië
valencia regio
catalonië
murcia
costa del sol
costa blanca
costa brava
costa dorada
costa tropical
costa de la luz
barcelona
madrid
valencia
alicante
malaga
rest spanje
het weer in spanje
aanmelden nieuwsbrief
kopje koffie schenken
contact
over ons
sitemap

Denia krijgt een nieuwe 4-sterren camping met bungalows en camperplaatsen

vrijdag 5 november 2021

Voorbeeldfoto
Voorbeeldfoto

ALICANTE – Er zijn plannen voor een nieuwe camping in Denia aan de Costa Blanca. Het gaat om een 4-sterren camping van ongeveer 60.000 m2 groot waar 500 percelen moeten komen onderverdeeld in plaatsen voor tenten, caravans, kampeerauto’s en verschillende soorten bungalows.

De nieuwe camping zal een aanwinst zijn voor de kustplaats Denia waar op dit moment al meerdere campings te vinden zijn, zoals Camping Los LLanos, Los Pinos en Los Patos. Er zijn vanwege de corona-pandemie steeds meer mensen die naar campings gaan in Spanje, zowel buitenlanders als de inwoners van het land zelf. Een nieuwe camping is dus beter voor het aanbod in Denia.

De vergunningen zijn reeds enkele weken geleden aangevraagd bij de gemeente en volgens de verantwoordelijke, Construcciones Residenciales de Dénia, verloopt alles naar wens. Er zijn nog diverse rapporten nodig zoals de impact van de camping op het milieu en de omgeving. De lokatie van de camping zijn twee percelen langs de Cami Gandia en dichtbij de zogenaamde Molino de Bañuls.

Als de plannen doorgaan wordt er 3,5 miljoen euro geïnvesteerd in de nieuwe 4-sterren camping met 500 percelen op een terrein van 60.000 m2. Er komen diverse soorten bungalows maar ook ruimte voor tenten, caravans en kampeerauto’s. Verder staan er diverse winkels en horecagelegenheden gepland op het terrein.

Let op: Dit bericht is meer dan zes maanden oud. Informatie hierin kan verouderd zijn.