laatste nieuws
65-plus nieuws
het weer in
recepten
spanjespecials
spanjeverhalen
canarias
balearen
valencia regio
andalusië
catalonië
murcia
costa del sol
costa blanca
costa brava
costa dorada
costa tropical
costa de la luz
barcelona
madrid
valencia
alicante
malaga
rest spanje
laatste nieuws
65-plus nieuws
het weer in
spanjeverhalen
spanjerecepten
spanjespecials
canarische eilanden
balearen
andalusië
valencia regio
catalonië
murcia
costa del sol
costa blanca
costa brava
costa dorada
costa tropical
costa de la luz
barcelona
madrid
valencia
alicante
malaga
rest spanje
het weer in spanje
aanmelden nieuwsbrief
kopje koffie schenken
contact
over ons
sitemap

Nederlandse vrouw steekt drie mensen neer in Torrevieja

donderdag 11 december 2025

TVT / screenshot
TVT / screenshot

In het populaire restaurantgebied van Rocío del Mar in Torrevieja is afgelopen dinsdagavond grote paniek ontstaan toen een Nederlandse vrouw drie mensen neerstak. Het incident gebeurde rond 20.30 uur, op een moment dat veel mensen nog aan het eten waren of over de promenade wandelden.

De vrouw zou volgens getuigen zichtbaar verward zijn geweest. Ze viel eerst een postbezorger aan die op straat liep en stak hem in de onderarm. De man kon zichzelf in veiligheid brengen en werd later door hulpdiensten behandeld.

Daarna ging de vrouw een Chinees restaurant binnen, waar ze een ober en een klant verwondde. Een van hen liep snijwonden aan de hand op, terwijl de ander in de borst werd geraakt. Ondanks de ernst van de situatie werden de drie slachtoffers zonder levensgevaar naar het ziekenhuis van Torrevieja gebracht.

De politie van Orihuela en Torrevieja was snel ter plaatse. Meerdere agenten wisten de vrouw te overmeesteren, waarna ze werd gearresteerd en overgedragen aan de Guardia Civil. Die onderzoekt nu wat haar tot de steekpartij heeft aangezet.

Volgens lokale bronnen gaat het om een 50-jarige Nederlandse vrouw, maar over haar identiteit en motivatie is nog niets officieel bevestigd. In de wijk heerst veel onrust, omdat het normaal gesproken een rustige en veilige plek is waar zowel bewoners als toeristen graag komen.

De autoriteiten benadrukken dat het om een geïsoleerd incident lijkt te gaan en dat er geen gevaar meer is voor de omgeving. Het onderzoek naar de toedracht loopt nog.

Email
WhatsApp
X (Twitter)
Facebook
LinkedIn
Bluesky
Threads
Mastodon
NL Taal
ES Español EN English DE Deutsch FR Français PT Português IT Italiano