laatste nieuws
65-plus nieuws
het weer in
recepten
spanjespecials
spanjeverhalen
canarias
balearen
valencia regio
andalusië
catalonië
murcia
costa del sol
costa blanca
costa brava
costa dorada
costa tropical
costa de la luz
barcelona
madrid
valencia
alicante
malaga
rest spanje
laatste nieuws
65-plus nieuws
het weer in
spanjeverhalen
spanjerecepten
spanjespecials
canarische eilanden
balearen
andalusië
valencia regio
catalonië
murcia
costa del sol
costa blanca
costa brava
costa dorada
costa tropical
costa de la luz
barcelona
madrid
valencia
alicante
malaga
rest spanje
het weer in spanje
aanmelden nieuwsbrief
kopje koffie schenken
contact
over ons
sitemap

Kaarten voor heropende Caminito del Rey in Málaga in de verkoop

vrijdag 17 december 2021

Canva
Canva

MÁLAGA – Na een geruime tijd gesloten te zijn geweest is de Caminito del Rey tussen Ardales en Álora in het achterland van de provincie Málaga weer geopend. Vanaf 17 december is de wandeling weer te maken van dinsdag tot en met zondag met een maximum van 1.100 wandelaars per dag. De kaartverkoop is ook weer van start gegaan.

Via de website caminitodelrey.info is het mogelijk om kaarten voor de Caminito del Rey te reserveren voor de periode 17 december tot 25 februari 2022. De beheerder van het wandelpad is, na een gerechtelijke uitspraak, veranderd en er zijn werkzaamheden en veranderingen aangebracht, zo meldt UTE Sando-Salzillo-Mundo die daar 2,2 miljoen euro aan uit heeft gegeven. Dit bedrijf zal ook verantwoordelijk zijn voor de nieuwe parkeerplaatsen en het bezoekerscentrum dat binnenkort (eindelijk) geopend moet worden.

De kaartverkoop is gestart via DEZE WEBSITE en hebben dezelfde prijs als voorheen, 10 euro per persoon en als je met gids (Spaans en/of Engels) wilt 18 euro per persoon. De Caminito del Rey is elke dinsdag tot en met zondag tussen 9.00 en 15.30 uur te bezoeken en bewandelen. Als uitzondering vanwege de feestdagen is de wandeling van 20 tot en met 27 december en op 3 januari 2022 ook op maandag te maken. Dagelijks mogen er 1.100 wandelaars de Caminito del Rey lopen.

Let op: Dit bericht is meer dan zes maanden oud. Informatie hierin kan verouderd zijn.