laatste nieuws
65-plus nieuws
het weer in
recepten
spanjespecials
spanjeverhalen
canarias
balearen
valencia regio
andalusië
catalonië
murcia
costa del sol
costa blanca
costa brava
costa dorada
costa tropical
costa de la luz
barcelona
madrid
valencia
alicante
malaga
rest spanje
laatste nieuws
65-plus nieuws
het weer in
spanjeverhalen
spanjerecepten
spanjespecials
canarische eilanden
balearen
andalusië
valencia regio
catalonië
murcia
costa del sol
costa blanca
costa brava
costa dorada
costa tropical
costa de la luz
barcelona
madrid
valencia
alicante
malaga
rest spanje
het weer in spanje
aanmelden nieuwsbrief
kopje koffie schenken
contact
over ons
sitemap

Allergiewaarschuwing Nederlandse Jumbo chocoladepasta die mogelijk ook in Spanje verkocht wordt

donderdag 28 april 2022

Canva & Jumbo
Canva & Jumbo

MADRID – Net zoals in Nederland heeft de Spaanse Voedsel- en Warenautoriteit, de ‘Agencia Española de Seguridad Alimentaria y Nutrición’ via een melding via het ‘Rapid Alert System for Food and Feed’ besloten een allergiewaarschuwing te geven voor een Nederlands product. Het gaat om de Jumbo chocoladepasta puur 400 gram van de supermarktketen Jumbo die niet veel wordt verkocht in Spanje maar toch verspreid is in de Valencia regio en Andalusië, waarschijnlijk hoofdzakelijk bij supermarkten die Nederlandse producten verkopen.

Het is de supermarktketen Jumbo zelf die de Jumbo chocoladepasta puur 400 gram terugroept. Het product kan namelijk mogelijk sporen van hazelnoten bevatten terwijl dit niet duidelijk staat vermeld op de verpakking. Consumenten met een allergie voor hazelnoten wordt dringend verzocht dit product niet te eten en terug te brengen naar de winkel.

Het gaat om de Jumbo chocoladepasta puur 400 gram met streepjescode 8718452449866 en houdbaarheidsdata 31-08-2022, zo is op de website van Jumbo en HIER de Spaanse website van de ‘Agencia Española de Seguridad Alimentaria y Nutrición’ te lezen.

Woon je dus in Spanje en heb je deze Jumbo chocoladepasta puur 400 gram gekocht EN heb je een allergie voor hazelnoten, eet deze chocoladepasta dan NIET en breng deze terug naar de winkel waar je de pasta gekocht hebt.

Ander nieuws van vandaag:

Het toevoegen van een RSS feed op de site homepage wordt niet ondersteund, omdat het een lus kan veroorzaken waardoor uw site trager loopt. Probeer een ander blok te gebruiken, zoals het Laatste berichten blok, om de laatste berichten van uw site te tonen.
Let op: Dit bericht is meer dan zes maanden oud. Informatie hierin kan verouderd zijn.
Email
WhatsApp
X (Twitter)
Facebook
LinkedIn
Bluesky
Threads
Mastodon
NL Taal
ES Español EN English DE Deutsch FR Français PT Português IT Italiano