laatste nieuws
65-plus nieuws
het weer in
recepten
spanjespecials
spanjeverhalen
canarias
balearen
valencia regio
andalusië
catalonië
murcia
costa del sol
costa blanca
costa brava
costa dorada
costa tropical
costa de la luz
barcelona
madrid
valencia
alicante
malaga
rest spanje
laatste nieuws
65-plus nieuws
het weer in
spanjeverhalen
spanjerecepten
spanjespecials
canarische eilanden
balearen
andalusië
valencia regio
catalonië
murcia
costa del sol
costa blanca
costa brava
costa dorada
costa tropical
costa de la luz
barcelona
madrid
valencia
alicante
malaga
rest spanje
het weer in spanje
aanmelden nieuwsbrief
kopje koffie schenken
contact
over ons
sitemap

Mercadona komt met nieuwe low cost cosmetica producten voor de ogen, hals en decolleté

woensdag 11 december 2019

VALENCIA – De Spaanse supermarktketen wist afgelopen zomer een goedkope maar uitstekende anti verouderingscrème op de markt te brengen die zo succesvol bleek dat de supermarkten al snel zonder voorraad zaten. Deze crème van het merk Sisbela wordt speciaal gemaakt voor Mercadona door dezelfde fabrikant die precies hetzelfde product in parfumerieën vele malen duurder aanbiedt. Mercadona heeft nu dezelfde producent ingeschakeld voor twee nieuwe crèmes.

Waar de Sisbela voor het gezicht (crema facial antiedad revitalizante y regeneradora) een succesvol product is geworden moeten de nieuwe crèmes hetzelfde effect gaan krijgen. Het gaat in dit geval om een crème voor de oogcontouren (contorno de ojos) in een blauwe pot en een regenererende hals en decolleté crème (cuello escote reafirmante y nutritiva) in een licht groene pot. Beide crèmes worden verkocht onder de naam Sisbela, net zoals de anti verouderingscrème van hetzelfde merk voor respectievelijk 4,50 en 5 euro.

De producent is Starhealthcare die in de provincie Granada op de grens met Almería deze crèmes ontwikkelt en maakt. Mercadona wist afgelopen zomer met de eerste Sisbela anti verouderingscrème nogal wat teweeg te brengen omdat deze voor slechts 5 euro verkocht wordt terwijl precies hetzelfde product bij de parfumerieën voor 60 euro in de winkels ligt. In het geval van de nieuwe crèmes voor de ogen, hals en decolleté gaat het om exclusieve producten voor Mercadona.

Op dit moment is er slechts een probleem met deze crèmes aangezien ze alleen verkocht worden in de Mercadona supermarkten in de deelstaten Comunidad Valenciana en de Balearen eilanden. Mochten deze crèmes echter net zo succesvol blijken als de anti verouderingscrème (en men gaat er vanuit dat dit zeker gaat gebeuren) dan zullen deze nieuwe oog hals en decolleté crèmes in alle meer dan 1.600 supermarkten in heel Spanje te vinden zijn.

Let op: Dit bericht is meer dan zes maanden oud. Informatie hierin kan verouderd zijn.