laatste nieuws
65-plus nieuws
het weer in
recepten
spanjespecials
spanjeverhalen
canarias
balearen
valencia regio
andalusië
catalonië
murcia
costa del sol
costa blanca
costa brava
costa dorada
costa tropical
costa de la luz
barcelona
madrid
valencia
alicante
malaga
rest spanje
laatste nieuws
65-plus nieuws
het weer in
spanjeverhalen
spanjerecepten
spanjespecials
canarische eilanden
balearen
andalusië
valencia regio
catalonië
murcia
costa del sol
costa blanca
costa brava
costa dorada
costa tropical
costa de la luz
barcelona
madrid
valencia
alicante
malaga
rest spanje
het weer in spanje
aanmelden nieuwsbrief
kopje koffie schenken
contact
over ons
sitemap

Spanjaard zorgt onbewust voor paniek op vliegveld München

woensdag 28 augustus 2019

MADRID – Een jonge Spaanse man heeft zonder te willen voor paniek gezorgd op het vliegveld in het Duitse München. De man drukte per ongeluk op een knop die de toegang geeft tot de ruimte waar de passagiers zich bevinden na de veiligheidscontroles. Dankzij zijn onbewuste actie zijn er 130 vluchten geannuleerd en hadden duizenden passagiers te maken met vertragingen.

De Spanjaard in kwestie voelt zich enorm schuldig terwijl hij wacht op de beslissing wat er met hem gaat gebeuren. De man tussen de 20 en 25 jaar jong landde in München via een vlucht uit Bangkok (Thailand) om via het tweede grootste vliegveld van Duitsland door te vliegen naar Madrid.

Nadat de Spanjaard geland was ging hij naar het toilet waarna hij de kluts kwijtraakte en dezelfde personen die uit zijn vliegtuig kwamen niet meer terug kon vinden. In een verkeerde beslissing liep de Spaanse reiziger tegen het loopverkeer in om uit te komen bij enkele deuren die toegang geven tot een afgesloten en beveiligde ruimte. Daar drukte hij op een knop om de deuren te openen, iets dat absoluut niet is toegestaan en meteen voor alarm zorgde.

Het alarm ging af omdat iemand uit het Schengengebied de beveiliging gepasseerd zou hebben en zich in de beveiligde zone bevond. Dat deed de Spanjaard onbewust maar het zorgde wel voor een enorme operatie waarbij een deel van de terminal ontruimd werd en vliegtuigen aan de grond bleven terwijl men de Spanjaard kon aanhouden. 

De Spanjaard is meteen gearresteerd en ondervraagd maar al snel kwam men erachter dat het om een stomme fout ging. Maar dat houdt niet in dat de Spaanse reiziger niet te maken krijgt met de eventuele strafrechtelijke gevolgen van zijn niet zo’n slimme actie.

Let op: Dit bericht is meer dan zes maanden oud. Informatie hierin kan verouderd zijn.
Email
WhatsApp
X (Twitter)
Facebook
LinkedIn
Bluesky
Threads
Mastodon
NL Taal
ES Español EN English DE Deutsch FR Français PT Português IT Italiano