Image Not FoundImage Not Found

laatste nieuws
65-plus nieuws
het weer in
recepten
spanjespecials
spanjeverhalen
canarias
balearen
valencia regio
andalusië
catalonië
murcia
costa del sol
costa blanca
costa brava
costa dorada
costa tropical
costa de la luz
barcelona
madrid
valencia
alicante
malaga
rest spanje
laatste nieuws
65-plus nieuws
het weer in
spanjeverhalen
spanjerecepten
spanjespecials
canarische eilanden
balearen
andalusië
valencia regio
catalonië
murcia
costa del sol
costa blanca
costa brava
costa dorada
costa tropical
costa de la luz
barcelona
madrid
valencia
alicante
malaga
rest spanje
het weer in spanje
aanmelden nieuwsbrief
kopje koffie schenken
contact
over ons
sitemap

Huisdieren steeds vaker welkom in Spaanse hotels

123rf
123rf

MADRID – Hotelketens in Spanje bieden steeds vaker gepersonaliseerde diensten voor dieren, van schoonmaak tot eten of entertainment. En dat is aan de ene kant ook wel logisch want er zijn immers meer huisdieren in Spaanse huishoudens dan kinderen met een laag geboortecijfer en een aantal huisdieren dat tot meer dan 13 miljoen is gestegen. 

Steeds meer vakantiegangers kiezen alleen nog voor hotels, appartementen of vakantiewoningen waar hun geliefde huisdier ook als gast worden ontvangen. En met huisdier bedoelen we niet alleen honden maar ook katten en fretten. In de meeste gevallen gaat het echter om een hond waarbij steeds meer hotels en andere accommodaties het toestaan om daar te overnachten en extra diensten aan te bieden. 

Bij de website Ruralka wordt gesproken over een enorme stijging van zogenaamde ‘Escapadas Pet Friendly’ en daarom heeft men besloten een speciale pagina te maken met accommodaties die huisdieren graag ontvangen.

De in Europa grote hotelketen Accor met onder andere de bekende Novotel, Ibis en Ibis Styles hotels, heeft tien jaar geleden al besloten huisdieren toe te staan en met succes. Bij Accor zeggen ze dat het probleem wat families moesten doen met hun huisdier tijdens de vakantie opgelost met Pet Friendly hotels.

Bij de Spaanse Paradores keten zijn ook steeds meer staatshotels waar een hond of kat net zoals de eigenaren in een kasteel, paleis, klooster, monument of bijzondere plaats kunnen slapen. Ze stellen echter wel enkele eisen zoals we HIER beschrijven.

Let op: Dit bericht is meer dan zes maanden oud. Informatie hierin kan verouderd zijn.
Remco Stoffer

Remco Stoffer

Bijna 20 jaar geleden ben ik begonnen met SpanjeVandaag om Nederlanders en Belgen die in Spanje wonen, willen emigreren of er vaak op vakantie gaan, op de hoogte te houden van het laatste nieuws. Omdat niet iedereen Spaanse media begrijpt, selecteert de redactie dagelijks het belangrijkste nieuws en herschrijft dit tot duidelijke artikelen met eigen input. Nederlandstalige Spanje-liefhebbers kunnen dit ook volgen via de gratis nieuwsbrief, sociale media, podcasts en video’s. // bekijk mijn profielpagina

0%

Toegankelijkheid